Drukarnia - Agencja Reklamowa - Centrum Druku Kopert


druk na kopertach


Przy wielu przesyłkach reklamowych, jakie przysyłane są do firm istotne jest by nie pozostać anonimowym. 

W myśl zasady " jak cię widzą tak cię piszą" - odpowiedni nadruk nie tylko wyróżni kopertę na tle innych, ale także może stać się doskonałym narzędziem reklamowym/ marketingowym.

W oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze technologiczne zapewniamy najwyższej jakości druk offsetowy na kopertach gotowych (również przy niskich nakładach). 

W ofercie posiadamy standardowe koperty firmowe jak również koperty ozdobne  i ekologiczne w szerokiej  gamie rozmiarów  (np.  DL,  C6,  C5,  C4, koperty  kwadratowe) i gramatur.

Nadruk wykonujemy na specjalistycznych maszynach offsetowych dzięki czemu jest on odporny na warunki atmosferyczne (nie rozmywa się pod wpływem wody).

Projektujemy, doradzamy, drukujemy oraz dostarczamy arcyładne koperty - niezbędne w korespondencji każdej firmy.


Koperty z nadrukiem pełnią szereg funkcji marketingowych dzięki odpowiednio wykonanemu nadrukowi, który przyciąga uwagę klienta, zwiększa jego zainteresowanie lub też dostarcza dodatkowych informacji już przy pierwszym spojrzeniu na kopertę.

Najbardziej popularne wśród kopert to koperty standardowe - wykonane z papieru offsetowego z poddrukiem. Poddruk ten zapewnia poufność przesyłanym dokumentom. W zależności od potrzeb można wybrać koperty NK - klejone na mokro, SK - samoklejące, HK - samoklejące z paskiem, z oknem lub bez okna.

Standardowe rozmiary to: DL (110 x 220 mm), C6 (114 x 162 mm), C5 (162 x 229 mm), C4 (229 x 324 mm), B5 (176 x 250 mm), B4 (250 x 353 mm).

INSIDE - Drukarnia - Agencja Reklamowa - Centrum Druku Kopert